HakkımızdaTekstil sektörünün en önemli üretim merkezlerinden biri olan Denizli şehrinde 35 seneden beri kumaş imalatı yapmaktayız. Firmamız Buldan kökenli bir tekstil firması olup 1979 yılından itibaren üstün hizmet ve kalite anlayışını bozmadan sektördeki yerini korumuştur.

Türkiye’nin hızlı gelişiminin ardından, tekstil sektörü içinde otel tekstili, iş kıyafetleri, tekstil promosyon ürünleri olarak yeni ihtiyaç alanları belirmiştir. Kurumsal firmaların artması ve ihtiyaçların üst düzey kalitede olması gerekliliği, firma ortaklarından Tuğba GÜNEŞ’in sektör içinde başlı başına farklı bir sektör yaratarak TT Tekstil adı altında yepyeni bir pazarlama vizyonu olan bir kardeş firma kurmasına sebep olmuştur.

TT tekstil olarak pazara girişimizle, kurumsal firmalara varolan standart tekstil promosyon ürünlerinin yerine alternatif çözümler sunuyor ve böylelikle firmalara prestij kazandırıyoruz.

Firmamız TT Tekstil ile birlikte 35 yıllık tekstil tecrübesini, müşterilerine verdiği yüksek adetli butik hizmetleriyle sunma imkanını bulmuştur.Amacımız, sürekli olarak hizmet kalitemizi arttırarak, zamanın hep bir adım önünde durmak ve yeni tasarımlarımızla hizmet vermektir.